MEKANLAR


Tektekçi

İstanbul Beyoğlu'nda açılan ilk Tektekçi'nin ardından 7 ay sonra Alaçatı'da açıldı.Amaçları 100'ün üzerinde olan içkilerin eğlencesini tek tek denemek olan mekanda ekşi,tatlı,acı, sert, tatlı ekşi, tatlı sert, ikililer, biralılar, ünsüzler, buz meyveliler, nescafe eksress’li, Osmanlı şerbetleri, frozen olmak üzere farklı kategorilerde birçok shot bulunuyor.
Kafe Pi Beach Ayayorgi

Çeşme Aya Yorgi'nin en güzel koyunda kurulduğu günden itibaren gençlerin en favori mekanlarından biri olan Kafe Pi Beach Club; etkinlikleri, düzenlediği parti ve konserleri, enerjisi ve çalışanlarıyla gençlerin sevgisini kazanıyor.
Babylon

Arabanızı zeytin ağaçları arasına park edip Babylon'un muhteşem konser performanslarına yazın Çeşme'de devam edebiliyorsunuz.
Sole Mare

Sole&Mare Beach Club Meşhur Çeşme rüzgarlarına kapalı Aya Yorgi koyunun, turkuaz rengi olabildiğine kum denizinin en hakim noktasında yer alır.
Bobou Beach

Alaçatı'nın muhteşem sahil şeridi ile en gözde beach club'ı olan Bobou Beach, 1500 kişi kapasiteli tamamen yeni teknolojiyle donatılmış gece kulübü ile eğlence sever bohem burjuvaların buluşma noktası olarak yaza damgasını vuruyor.
Myga

Alaçatı sahile giden yolun başında yer alan Myga'nın bahçesi huzurlu ve keyifli bir gece geçirmek isteyenler için bire bir.
Cece Bar

Yerli sanatçıların sahne aldığı Cece Bar'da sürprizlere açık olun. Sıcak yaz akşamlarında eğlenmek için çok hoş bir mekan.[1][2] Sonraki Sayfa »