Hizmetlerimiz

Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz

 

Çeşme turizminin kalitesini yukarıya taşımak 1990 yılında bir yapılanmaya giren ÇEŞTOB bu süre zarfı içerisinde Çeşme ve beldeleri adına önemli girişimler ve işbirlikleri içerisinde bulunarak potansiyel turist sayısını ve Çeşme turizminin kalitesini yukarıya taşımaktadır. 
Çeşme'nin tüm işletmecilerini desteklemek Çünkü elele verildiğinde sadece otellerin değil, bakkal Mustafa Amca'nın da, onlarca beach club işletmesinin de, kumru büfelerinden balık restoranlarına kadar herkesin kazanacağını bilen ve buna inanan insanların birliği. 
Üyelerimiz arasında hızlı ve etkili bir haberleşme Üyelerimizin ve bölgemizin problemleri ve girişimleriyle ilgili birliğimiz içerisinde hızlı bir haberleşme ağı kurarak yapılan işbirliği neticesinde olumlu bir sonuca 
Üyelerimizin hizmet kalitesini artırmak Daha iyi bir hizmet kalitesi için paydaşlarımızın sektöründe öne çıkmasını adına eğitim kursları düzenliyor, süreci yakından takip ediyoruz
ÇEŞTOB üyelerinin ve Çeşme'nin tanıtımı Yurt dışında yapıyoruz  Sadece ülke sınırlarıyla kalmıyoruz 
Geleneksel ve dijital medya organlarında tanıtım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz Çeşme Guide, Çeşme CD gibi medya organlarıyla Çeşme'nin ve üyelerimizin tanıtımlarına dair çalışmalar yapıyoruz. 
Birlik Üyeleri ve devlet organları arasında köprü görevi görüyoruzÇeşme'nin sorunları ile ilgili toplantılar yapıyor, problemleri çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. 
Nitelikli istihdam sağlıyoruz İŞKUR ve SGK ile üyelerimiz için "İstihdam ve Teşvikler" konulu bilgilendirme toplantıları organize ediyoruz, yabancı işgücü temini ve işlemlerinde kolaylıklar oluşturuyoruz. 
Çeşme turizminin kalitesini Yukarıya taşımak 1990 yılında bir yapılanmaya giren ÇEŞTOB bu süre zarfı içerisinde Çeşme ve beldeleri adına önemli girişimler ve işbirlikleri içerisinde bulunarak potansiyel turist sayısını ve Çeşme turizminin kalitesini yukarıya taşımaktadır. 

 Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın  0(232) 712 13 62