BLOG

Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz


Çeşme Festivali 2023 "Akdeniz" temasıyla geliyor 

1980’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran, efsane müzik festivali arasında yer alan Çeşme Festivali, “Müzik & Kültür Duraklarıyla” yeniden hayata geçiyor. Çeşme Belediyesi tarafından, 21-24 Eylül tarihleri arasında, büyük bir heyecanla ve zengin bir programla gerçekleştirilecek festivalin bu yılki teması “Akdeniz” olacak.

Çok uzun bir aradan sonra Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran tarafından 2019 yılında “Ege’nin İki Yakası” temasıyla yeniden gerçekleştirilen, geçtiğimiz yıl “Balkan Günleri” teması ile yapılan Çeşme Festivali bu yıl 21-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

“Akdeniz” teması ile birbirinden değerli isimlerin ve grupların sahne alacağı festival, tarih, dans, müzik ve yemek kültürü buluşmalarına ev sahipliği yapacak. Çeşme’nin birçok noktasında gün boyu devam edecek etkinliklerin yanısıra her akşam dünyaca ünlü isimler sahne alacak.

Çeşme Turistik Otelciler ve İşletmecileri Birliği olarak Çeşmemizi tanıtmak adına her etkinlikte olduğu gibi Çeşme Festivali tanıtım toplantısında da ÇEŞTOB Yönetim kurulu başkanımız Yakup Demir'in katılı ile yer aldık. 


ÇEŞTOB 2023 YAZA MERHABA ETKİNLİĞİ

Çeşme Turistik Otelciler Birliği (ÇEŞTOB) olarak 2023 yaz sezonu nedeniyle "Yaza Merhaba" kokteyli gerçekleştirdik.

12’nci Alaçatı Ot Festivalindeydik 

Çeşme Belediyesi tarafından Alaçatı’da ‘Yeniden Doğuş’ sloganıyla düzenlenen 12’nci Alaçatı Ot Festivali sona erdi. Bu yıl 27-30 Nisan günleri arasında yapılan festival, 1,3 milyon ziyaretçinin katılımıyla rekor kırdı. 

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı Bilgilendirme Toplantısının 3.sü Çeşme'de Yapıldı

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı 1.  Aşama Belgesinin alınması amacıyla 19/04/2023 Çarşamba günü saat 14:00'de Çeşme Ilıca Otel'in Toplantı Salonunda sürecin işleyişi ve önemini değerlendirmek üzere, faaliyet gösteren konaklama işletmelerinin tamamına yönelik bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. 

Bakü Expo Center Fuarı'ndaydık

4-6 Nisan 2023 tarihleri arasında Bakü Expo Center’da 19’uncu kez kapılarını açan Azerbaycan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (AITF)'na, ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ayrıca Boyalık Beach Hotel & SPA Genel Müdürü Orhan Belge katılım göstermiştir. 

ÇEŞME ITB BERLİN TURİZM FUARI’NDA

Berlin'de 07- 09 Mart 2023 tarihleri arasında 54.sü düzenlenen ITB Turizm Fuarı'na ÇEŞTOB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Orhan Belge, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ebru Tuğgan ve dernek saymanımız Halil Yeni katılım göstermiştir. 

Çeşme, Hollanda'daki turizm fuarında tanıtıldı

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programı 1.  Aşama Belgesinin alınması amacıyla 19/04/2023 Çarşamba günü saat 14:00'de Çeşme Ilıca Otel'in Toplantı Salonunda sürecin işleyişi ve önemini değerlendirmek üzere, faaliyet gösteren konaklama işletmelerinin tamamına yönelik bilgilendirme toplantısı yapılmıştır. 

30 Ağustos Zafer Bayramımızın  101. yılını kutladık

30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101. yılı kutlamaları kapsamında çelenk sunma töreni yapıldı. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün önderliğinde 30 Ağustos'ta zaferiyle tarihe geçen Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 101. yıldönümünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından çelenk sunumu yapıldı.  


ÇEŞTOB Yönetim Kurulu toplantımızı gerçekleştirdik

6 Eylül 2023 tarihinde düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz Yönetim Kurulu toplantımızı Boyalık Beach Hotel & SPA'da ÇEŞTOB Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdik.


Üye Otel Ziyaretlerimiz devam ediyor

Her ay düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz üye otel ziyaretlerimiz devam ediyor.

 Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın  0(232) 712 13 62